Kasutajatugi

 

Kas ma saan Almondi tarkvara kasutada igas arvutis?

Kasutajajuhendit näete, kui olete meie süsteemi sisse loginud. Sealt leiate vastused tekkida võivatele küsimustele.

Täiendava info saamiseks võite alati meiega ühendust võtta meili teel: info@almond.ee

Jah! Kogu süsteem on internetipõhine ja seda saab kasutada kõigis internetiühendusega arvutites. See tagab ligipääsu firma andmetele ja dokumentidele ka kodus või puhkusel olles. Soovitav on kasutada Firefox brauserit.

 

Kui turvaline see programm on ja kes pääseb firma andmetele ligi?

Mis kulutused on mul liitumisel? Kas peale kuutasu peab veel midagi maksma?

Kõik andmed asuvad turvalises serveris ning neile pääseb ligi ainult firma juhataja ning tema poolt määratud kasutajad. Kasutajad saavad infot muuta ja lisada vastavalt talle antud õigustele.

 

Liitumine on täiesti tasuta ja varjatud kulud puuduvad. Kasutajatugi on tasuta ning meie klienditeenindajad abistavad teid. Kui te ei soovi enam Almondit kasutada, saate selle kasutamise lihtsalt lõpetada - tasuta.

 

Kui kiiresti saan hakata tarkvara kasutama?

Miks peaksin valima just Almondi?

Peale registreerimist saate koheselt oma firma kontole sisse logida. Oleme teinud Almondi võimalikult lihtsalt kasutatavaks, seega puudub vajadus koolituse või it-mehe abi järele. Et programmi omadusi maksimaalselt ära kasutada, võib tutvuda kasutusjuhendiga.

 

Oleme soodsaim täisfunktsionaalne firmatarkvara. Kuutasu on taskukohane ka alustavale ettevõttele ja liitumistasu on nüüd ja alati 0€. Teised analoogsete võimalustega keskkonnad on kordades kallimad ning tihtipeale üsna keerulised. Almond on täielikult eestikeelne ja väga kasutajasõbralik.

 

Vali omale meelepärased funktsioonid ning liitu TASUTA