Tutvustus

Almond majandustarkvara on sobiv väikese ja keskmise suurusega ettevõtetele. Koostöös klientidega oleme püüdnud selle kasutamise teha väga lihtsaks ning loogiliseks, samas kaotamata funktsionaalsust.

Erinevalt konkurentidest ei ole meie programmi kasutamiseks vaja koolitusi või majandusharidust. Ka lihtne kassapidaja saab hakkama tšekkide ja arvete koostamisega. Oleme teinud ka kasutusjuhendi, kust saab vajadusel abi ja infot.

Vaata Powerpointi formaadis tootetutvustust SIIN

 

Almondi võimalused ja omadused

Arvete koostamine pole kunagi nii lihtne olnud! Vajadusel saab muuta toodete nimetusi ja lisada kommentaari ning soodustust. Tarkvara toetab ka ribakoodilugejat – nii on toodete valimine ja sisestamine veel lihtsam.

Ka kreeditarvete tegemine on lihtne – sisestada tuleb arve number, millele tagastust soovitakse ning programm täidab kõik lahtrid automaatselt.Arve makseviisi saab valida lihtsalt vajutades vastavale nupule: Sularahas, Kaardiga või Ülekandega. Seejärel saab arve printida A4 formaadis või tshekiprinteriga. Arve saab koheselt saata ka kliendi meilile.

Nupp “Valmis” kinnitab arve. Olemasolevaid arveid saavad muuta ainult firma juhataja poolt määratud isikud.Kalendri abil saab planeerida oma tööpäevi kasvõi mitu kuud ette. Kalendrit saab jälgida ka läbi mobiiltelefoni

Firma juhataja saab teha sissekandeid ka oma töötajate kalendrisse.Ülesannete ehk To-Do nimekiri on ideaalne võimalus kaotada oma monitorilt ning laualt kollaste märkmepaberite hunnik. Hea ülevaade tegemist vajavatest ülesannetest.Toodete sisestamine lattu on kiire ja lihtne – ei midagi üleliigset. Saab teha mitu ladu, näiteks iga müügipunkti jaoks eraldi. Tooted saab paigutada eraldi kategooriatesse, et neid oleks lihtsam otsida.

Saab sisestada ka terve ostuarve ning tooted ribakoodilugejaga sisse võtta. Tuntud toodetele leiab Almond internetist ise tootepildi.Firma töötajad saavad üksteisele saata sõnumeid ja teateid. Kirjale saab kaasa lisada ka manuse. Teateid saab lisada ka firma avalehele – nii näevad neid kõik töötajad.

Vali omale meelepärased funktsioonid ning liitu TASUTA